KALİTELİ KAHVENİN GÜCÜ

Coffee Chefs olarak kahve tutkunlarına kahve eşliğinde keyifli sohbetler, verimli çalışmalar, huzurlu dakikalar yaşatmayı amaçlıyoruz. Dünyanın en özel kahvelerini sizler için topluyor, harmanlıyor, kendi kahvemizi kavuruyoruz. 

Espresso bazlı kahveler, sade ve aromalı filtre kahve çeşitleri, türk kahvesi, bitki ve meyve çayları, smoothie ve frappeleri geleneksel ve modern ürün yelpazesini bir arada bulundurarak sizlere tam da istediğiniz gibi hizmet verme prensibine dayalı bir anlayışı benimsiyoruz.

01

TARLADAN FİNCANA HEP EN İYİYİ TAŞIMAK.

Coffee Chefs; Kolombiya, Guatemala ve Kenya’da üretilen en seçkin kahve çekirdeklerini,dünyanın en iyi kahve üreticilerinden temin eder. Roastery özelliğini de bünyesinde barındırarak, kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kendisi kavurur. Damaklarda iz bırakan Coffee Chefs kahvelerinin özel sırrı budur.

02

KAHVE ÇEKİRDEKLERİNE COFFEE CHEFS DOKUNUŞU…

Coffee Chefs ; işini tutkuyla yapan profesyonellerin bir araya geldiği güçlü organizasyon yapısı, farklı damak zevklerine uygun geniş ürün yelpazesi, tam zamanında sunduğu nitelikli hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Always Quality sloganıyla yola çıkan Coffee Chefs her daim kalitenin izini sürer. Kahvenin üretimden demlenme ve sunumuna kadar her süreci titizlikle yürüten Coffee Chefs için kalite ayrıntıda gizlidir

03

SEÇKİN DAMAKLAR İÇİN ÖZEL LEZZETLER…

3. Dalga Kahve akımı özünde kahveye saygı duymayı, ona şarap, yemek, müzik gibi davranmayı temsil ediyor. Coffee Chefs de hem geleneksel demleme yöntemlerini kullanarak hem de 3. nesil kahveler hazırlayarak kahve tutkunlarına en kaliteli seçenekleri sunuyor.